Podpora

Časté dotazy

  • Jak probíhá instalace Telly TV?

   Pokud zvolíte variantu sledování Telly bez set-top boxu (pouze přes Telly aplikace), můžete se na televizi dívat již po několika minutách od objednávky. Instalace aplikace je jednoduchá a intuitivní.

    

   V případě, že zvolíte variantu se set-top boxem, např. máte doma starší TV, která nepodporuje smart funkce, kurýr vám většinou do 3 dnů od objednání přiveze nový set-top box s návodem pro instalaci. Nebojte. Připojení set-top boxu není složité. Ale můžete se poradit i s námi, jsme vám k dispozici na telefonu 533 427 533.

  • Pokud chci Telly TV, musím mít internet od Nordic Telecom?

   Nemusíte. Telly TV poskytuje náš partner a službu si tak můžete pořídit i bez našeho internetu. 

    

   Zkuste si ale ověřit, jaký internet od nás můžete mít na své adrese. Třeba zjistite, že pro vás máme výhodnou nabídku. :)

  • Jaký je rozdíl mezi Telly TV a Nordic TV?

   Obě služby fungují podobně. Jde o internetové televize a k jejich sledování tak potřebujete připojení k internetu. Liší se v detailech, jako je uživatelské rozhraní a některé funkce.

    

   Rozdíl je i v programové nabídce. Pokud jste např. sportovní fanda nebo vás lákají lechtivé pořady, můžete si s Telly TV dopřát samostatné balíčky určené přesně pro vás. Podobné balíčky si můžete sestavit i s Nordic TV, ale potřebujete k tomu mít jeden ze základních tarifů.

    

   Přehled vychytávek

     Telly TV Nordic TV
   Zpětné sledování pořadů až 7 dní  až 7 dní
   Sledování na více zařízeních 4 (max. 2 najednou) 4 současně
   Nahrávání pořadů až 100 hod. na 30 dní až 300 hod.
   Pozastavení a přetáčení pořadů ano ano
   Vysílání v HD ano ano
   Videotéka ne ano
   Rychlost internetu 5 Mb/s na zařízení 5 Mb/s na zařízení

  • Proč Nordic nabízí Telly TV, když má vlastní IPTV?

   S Telly jsme uzavřeli dohodu o strategickém partnerství (více tady) a díky tomu vám můžeme nabídnout zajímavou alternativu k naší Nordic TV. Telly TV se hodí hlavně pro sportovní fandy a příznivce erotických pořadů, protože si můžete pořídit samostatné tématické balíčky. Navíc si ji můžete objednat i bez internet od Nordicu.