Podpora

Řeším problém

 • Pokud potřebuji na svém vyúčtování více informací, na koho se mám obrátit?

  V případě, že máte na svém vyúčtování více služeb na různých adresách a potřebujete si je pojmenovat například dle adres, nebo uživatelů služeb, máte možnost si tuto informaci doplnit do vyúčtování.

 • Kde najdu své vyúčtování?

  Přehled vašeho vyúčtování najdete v samoosluze. Dozvíte se zde mimo jiné, zda máte uhrazená všechna vystavená vyúčtování. Můžete si stáhnout vyúčtovní ve formě PDF.

 • Jaká je splatnost vyúčtování služeb?

  Splatnost ve vyúčtování služeb se může lišit podle toho jaké služby využíváte. Doporučujeme Vám podívat se do damoobsluhy na konkrétní fakturu a přímo na ní najdete údaj o splatnosti.

 • Mohu dostat vyúčtování v elektronické podobě?

  Ano, určitě můžete. přihlaste se do samoobsluhy, kde můžete upravit vaše nastavení, nebo nás kontaktujte na zákaznické lince.

 • Potřebuji poslat opis faktury, co mám dělat?

  Fakturu si můžete stáhnout v samoobsluze nebo nás stačí kontaktovat na zákaznické lince, rádi vám opis faktury zašleme.

 • Nepřišlo mi vyúčtování, co mám dělat?

  Všechna Vaše vyúčtování naleznete v internetové samoobsluze popřípadě zákaznickém portále (dle služby kterou využíváte). Vyčtování zde dohledáte za posledních zpětně a to ve formátu PDF. Dokumenty, které budete potřebovat, si můžete vytisknout nebo třeba uložit do počítače.
  Výhodou náhledu na Vaše vyúčtování pomocí samoobsluhy spočívá v tom, že vždy ihned vidíte splatnost a zda je již dané vyúčtování uhrazeno.

 • Mohu dostat vyúčtování v papírové podobě?

  Ano, určite je možné dostávat vyúčtování v papírové podobě. Pro změnu nastavení způsobu doručení faktury se můžete obrátit na naše pracovníky na zákaznické lince a nebo ji můžete nastavit v samoobsluze. Je však naší povinností Vás upozornit, že za tištěné vyúčtovní se platí poplatek dle platného Ceníku.

 • Jak mohu změnit způsob úhrady mého vyúčtování

  pro změnu nastavení způsobu úhrady Vás odkážeme do samoobsluhy, kde můžete změnu provést. Můžete se také orátti na naše zákaznické centrum. Pro Vaše pohodlí doporučujeme platbu inkasem. Nemusíte si platby hlídat a ve své bance si můžete nastavit omezení na konkréní výši, kterou si můžeme dovolit strhnout.

 • Co se stane, když zaplatím po datu splatnosti?

  Pokud se Vám nepodaří zaplatit fakturu ve splatnosti, tak v krajním případě může dojít k omezení fungování služb nebo dokonce k podání výpovědi z naší strany. Předem Vás však o vypršení splatnosti budeme informovat. Pro Vaše pohodlí doporučujeme nastavit plabu inkasem, kdy se o platbu nemusíte starat a po nastavení inkasa i na straně Vaší banky se o připsání platby postaráme za Vás.

 • Chtěla(a) bych platit své vyúčtování automaticky ze svého bankovního účtu trvalým příkazem. Jak postupovat, když mi chodí každý měsíc faktury?

  Přihlaste se prosím do samoobsluhy a v zákazickém profilu si nastavte změny způsobu platby. Zavedení trvalého příkazu přmo nepodporujeme, ale doporčujeme Vám založit si inkasní způsob platby. Pokud trváte na trvalém příkazu z Vaší banky, pak pro spárování platby použijte tzv. trvalý příkaz k úhradě. Platba pakbude správně spárována. Mějte však na paměti, že výše faktury se podle typu služeb může lišit a že nemusíte mít pokrytou vždy konkrétní částku.

 • Jak si mám nastavit inkaso

  Je to jednoduché. Při nastavení se můžete obrátit na naši zákaznickou péči. Můžete si ale nastavení provést sami v samoobsluze, v části Zákaznický profil. U inkasa je důležité provést nastavení i na straně Vaší banky. Nezapomeňte si prosím tedy too nastavení provést a pak už se nebudete muset starat o to, da máte vše uhrzeno. O platbu se postaráme my.

 • Provedl jsem platbu se špatným nebo žádným VS, co mám dělat?

  Kontaktujte nás na Zákaznické péči. Platbu s pomocí našich finančních specialistů dohledáme a napárujeme ji správně. K tomu, aby byl požadavek odbaven co nejdříve, napište nám maximum informací - kdy byla platba odeslána, na jaké číslo účtu a v jaké výši. Prostě vše,co nám usnadní platbu spárovat s tím správným dokladem. Aby k tomu nedocházelo, doporučujeme si zavést plabu inkasem.

 • Jakým způsobem mohu hradit vyúčtování služby Nordic Telecom?

  Vyúčtování můžete hradit několika způsoby. Doporučujeme nastavit inkaso u nás i v bance. To pak platbu za vyúčtování pravidelně strhneme a nemusíte myslet na úhradu. Druhým způsobem je možnost platit bankovním příkazem vždy po vystavení vyúčtování. V tomto případě můžete využít i digitálních pomocníků QR kódu nebo Sazka čárového kódu. Oba kódy nesou informaci o výši vyúčtování, variabilním symbolu a dalších podkladů pro platbu.

 • Jakým způsobem mohu hradit vyúčtování služby Nordic Telecom Regional?

  Vyúčtování můžete hradit několika způsoby. Doporučujeme nastavit inkaso u nás i v bance. To pak platbu za vyúčtování pravidelně strhneme a nemusíte myslet na úhradu. Druhým způsobem je možnost platit bankovním příkazem vždy po vystavení vyúčtování. V tomto případě můžete využít i digitálních pomocníků QR kódu nebo Sazka čárového kódu. Oba kódy nesou informaci o výši vyúčtování, variabilním symbolu a dalších podkladů pro platbu.

 • Jak mám podat reklamaci?

  Většinu reklamací je možné vyřešit telefonicky na naší Zákaznické lince. Pokud je situace složitější, budou veškeré informace předány na příslušné oddělení, které reklamaci vyřídí nejpozději do 30 dnů od jejího přijetí. O vyřízení reklamace budete samozřejmě informováni.

  Dále je možné podat reklamaci prostřednictvím e-mailu: info@nordictelecom.cz.

  Pokud budete zasílat písemnou reklamaci, uveďte, prosím, kontaktní a případně identifikační údaje (zákaznické číslo, které naleznete na faktuře, případně aktuální kontaktní telefon, na kterém budete k zastižení) a podrobný popis reklamované situace. Dopis zašlete na adresu:

  Zákaznické centrum Nordic Telecom
  Jihlavská 1558/21
  140 00 Praha 4 - Michle.

  Upozorňujeme, že reklamace vyúčtování nemá odkladný účinek na povinnost uhradit vyúčtování ke dni splatnosti.

Tento web používá cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s jejich používáním a ukládáním.

Více informací