29.TZ - Nordic Telecom startuje podzimní kampaň

Každý nový zákazník Nordic Telecomu, který si v období od 1. září do 15. listopadu objedná služby pevného internetu, získává automaticky slevu 200 Kč měsíčně na půl roku. Akce se vztahuje na všechny technologie připojení fixního internetu (5G ready, optika, LAN i Wi-Fi). V případě internetového připojení přes technologii DSL dostanou noví zákazníci na stejnou dobu slevu 100 Kč z měsíčního paušálu. Na slevu 100 Kč po dobu šesti měsíců mají nárok také noví zákazníci obou tarifů služby Nordic TV.

 

Jestliže si zákazník objedná kompletní balíček služeb od Nordic Telecomu, tedy pevný internet + Nordic TV, získá nejen slevu 300 Kč (200 Kč internet + 100 Kč TV) měsíčně na půl roku, ale navíc dostane automaticky i trvalou slevu 50 Kč na Nordic TV.

 

Např. při objednávce balíčku služeb Nordic 5G 100 + Nordic TV HD (s pronájmem set-top boxu a zařízení Nordic 5G), může nový zákazník ušetřit za půl roku celkem 2100 korun.

 

Přehled tarifů fixního internetu od Nordic Telecomu a také informace o promoakci „Připravte se na další vlnu“ najdete na www.nordictelecom.cz.

 

 

TZ_2-9-2020_NT_dalsivlna.docx