Vyhrajte vstupenky na Prima FRESH festival 2024 v Pardubicích!

Připravili jsme pro vás soutěž o 4×2 vstupenky do Pardubic.

 

I my jsme součástí Prima FRESH festivalu! Stejně jako v minulých letech pro festival zajišťujeme:


- ICT služby a internet, tentokrát ve 2 lokalitách (Brno, Pardubice)
- konektivitu pro bezproblémový chod cashless systému
- garanci internetového připojení se symetrickou rychlostí
- zajištění podpory našich techniků během konání festivalu

 

Na co se můžete v Pardubicích těšit? FRESH letos přiveze Café Imperial Zdeňka Pohlreich nebo olomouckou Long Story Short a Alcron Restaurant! K tomu spoustu skvělého streed foodu, řemeslné pivovary, skvělá vinařství a sladké delikatesy i kávy, cooking show hvězdných kuchařů, koncerty, dětské zóny nebo třeba talkshow. Navíc bude v sobotu 22. června festival spojený s Pohárem Slavia pojišťovny – bude se konat II. kvalifikace na 134. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou.

 

 

Soutěž o vstupenky

 

Neváhejte a přijďte si s námi užít prima víkend na Dostihové závodiště Pardubice v sobotu a neděli 22. - 23. června. A když budete mít štěstí, vstup můžete mít zdarma! 
 
Připravili jsme pro vás soutěž o 4×2 vstupenky. Stačí správně odpovědět na otázku: Kolik zastávek má letošní Prima FRESH FESTIVAL? Správnou odpověď uveďte do komentáře pod soutěžní příspěvek na našem oficiálním facebookovém profilu https://www.facebook.com/nordictelecomcz

 
Soutěž trvá od 7. 6. do 17. 6., kdy vylosujeme 4 výherce. Každý výherce obdrží 2 elektronické vstupenky na festival. Pravidla soutěže najdete tady.
 

Více informací o programu najdete na webu freshfestival.cz

 

 

Prima FRESH Festival Pardubice