Nordic připojí, Telly zabaví: Objevte výhodný tandem internetu a televize!

Pokud hledáte výhodnou kombinaci internetu a televize, jste na správném místě. Nordic přináší skvělé balíčky, které váš domov připojí rychlým internetem a současně zabaví vyladěnou Telly TV. Vše se slevami až 630 Kč měsíčně, což znamená roční úsporu 7560 Kč.

 

 

Internet pro každého dostupný po celém Česku


Taky vás už nebaví padající nebo pomalý internet? S Nordicem se díky různým technologiím můžete připojit po celém Česku. Umíme to vzduchem i kabelem. Vlastníme licencovanou frekvenci pro 5G internet na doma, provozujeme nejmodernější Wi-Fi i optickou síť a zprostředkujeme pro vás připojení na DSL síti. 


U nás si můžete vybrat z různých rychlostí připojení tak, aby internet vždy vyhovoval vašim potřebám. Nabízíme tarify s rychlostmi od 20 do 2000 Mb/s. Na své si tak přijdou nenároční uživatelé internetu i početné rodiny, kde jsou online všichni najednou.

 
Všechny tarify nyní získáte za 295 Kč měsíčně. Cena je buď trvalá, nebo na 6 měsíců (záleží na tarifu).

 

 

Internet od Nordicu, jednotná cena 295 Kč měsíčně

Technologie Tarif Bezdrát/kabel Rychlost tarifů
5G na doma Nordic vzduchem 30 až 100 Mb/s
Wi-Fi  Nordic vzduchem 20 až 250 Mb/s
Optika Nordic Plus kabelem 40 až 2000 Mb/s
DSL Nordic Plus kabelem 20 až 250 Mb/s

 

 

Telly TV: zábava, která se vám přizpůsobí


Říká se, že kdo jednou zkusí internetovou televizi (IPTV), těžko se vrací k té klasické. S Telly získáte široký výběr kanálů zaměřených na filmy, sport, přírodu, animáky nebo pohádky, vše v HD kvalitě, a navíc s funkcemi, které si určitě oblíbíte.


Budete si užívat všechny výhody moderní televize, jako je zpětné přehrávání pořadů, nahrávání, nebo sledování na různých zařízeních - kromě televize i na mobilu, počítači a tabletu, navíc po celé EU. Pořady můžete přetáčet nebo pauzovat. Telka se zkrátka přizpůsobí vašim časovým možnostem.

 

 

Televizní balíčky se slevou


Máme pro vás připraveny dva televizní balíčky se slevou, aby pro sebe každý našel to pravé. Bez ohledu na to, jestli jste filmový nadšenec nebo vášnivý fanoušek sportovních klání. 

 

TV balíček Kanály Všechny programy
Telly Střední 111 kanálů, 81 v HD pdf seznam
Telly Velký 121 kanálů, 91 v HD pdf seznam

 

 

A teď to nejlepší – kombinace internetu a Telly


Je to jednoduché. Vyberete si internet + televizi a dohromady ušetříte od 235 do 630 Kč měsíčně v závislosti na internetovém tarifu a televizním balíčku. Můžete si vybrat z mnoha různých zvýhodněných kombinací. Sleva platí pro všechny internetové tarify v tandemu se Středním, nebo Velkým balíčkěm Telly.

 

 

Vzorové balíčky internetu a TV

Název Kombinace služeb Cena balíčku / měs. Sleva / měs.
Zábava na 5G vlnách

5G internet 100 Mb/s

+ Telly Střední

655 Kč 235 Kč
Pohoda na doma

DSL internet 100 Mb/s

+ Telly Střední

655 Kč 290 Kč
Bez kompromisů

Optický internet 1000 Mb/s

+ Telly Velký

815 Kč 630 Kč

 

 

Máme pro vás připraveno mnoho dalších výhodných kombinací internetu a TV. Zajímá vás, jakou kombinaci můžete mít přímo na své adrese? Zanechte nám tel. číslo, zavoláme vám a představíme vám možnosti. Nebo se zeptejte na našem chatu.

 

 

Internet i TV samostatně


Internet a televizi si samozřejmě můžete pořídit zvlášť. Pokud dáváte přednost jen internetu, ověřte si dostupnost přímo na své adrese nebo zavolejte našemu Ajťákovi na příjmu, který vám pomůže vybrat nejvhodnější tarif přímo pro vás.