Objevte výhodný tandem internetu a televize od Nordicu

Pokud hledáte výhodnou kombinaci internetu a televize, jste tady správně. Nordic přináší skvělé balíčky, které váš domov připojí rychlým internetem a současně zabaví vyladěnou Nordic TV. Vše se slevami až 550 Kč měsíčně, což znamená roční úsporu 6600 Kč.

 

 

Internet pro každého dostupný po celém Česku


Taky vás už nebaví padající nebo pomalý internet? S Nordicem se díky různým technologiím můžete připojit po celém Česku. Umíme to vzduchem i kabelem. Vlastníme licencovanou frekvenci pro 5G internet na doma, provozujeme nejmodernější Wi-Fi i optickou síť a zprostředkujeme pro vás připojení na DSL síti. 


U nás si můžete vybrat z různých rychlostí připojení tak, aby internet vždy vyhovoval vašim potřebám. Nabízíme tarify s rychlostmi od 20 do 2000 Mb/s. Na své si tak přijdou nenároční uživatelé internetu i početné rodiny, kde jsou online všichni najednou.

 

 

Internet od Nordicu - technologie a rychlosti

Technologie Tarif Bezdrát/kabel Rychlost tarifů
5G na doma Nordic vzduchem 30 až 100 Mb/s
Wi-Fi  Nordic vzduchem 20 až 250 Mb/s
Optika Nordic Plus kabelem 40 až 2000 Mb/s
DSL Nordic Plus kabelem 20 až 250 Mb/s

 

 

Nordic TV: zábava, která se vám přizpůsobí


Říká se, že kdo jednou zkusí internetovou televizi (IPTV), těžko se vrací k té klasické. S Nordic TV získáte široký výběr kanálů zaměřených na filmy, sport, přírodu, animáky nebo pohádky, vše v HD kvalitě, a navíc s funkcemi, které si určitě oblíbíte.


Budete si užívat všechny výhody moderní televize, jako je zpětné přehrávání pořadů, nahrávání, nebo sledování na různých zařízeních - kromě televize i na mobilu, počítači a tabletu, navíc po celé EU. Pořady můžete přetáčet nebo pauzovat. Nordic TV se zkrátka přizpůsobí vašim časovým možnostem.

 

 

Televizní balíčky se slevou


Máme pro vás připraveny dva televizní ratify se slevou, aby pro sebe každý našel to pravé. Bez ohledu na to, jestli jste filmový nadšenec nebo vášnivý fanoušek sportovních klání. 

 

TV balíček Kanály Všechny programy
Nordic TV HD přes 80 kanálů v HD pdf seznam
Nordic TV HD Plus přes 120 kanálů v HD pdf seznam

 

 

A teď to nejlepší – kombinace internetu a Nordic TV


Je to jednoduché. Vyberete si internet + televizi a dohromady ušetříte od 100 do 550 Kč měsíčně v závislosti na internetovém tarifu a televizním balíčku. Můžete si vybrat z mnoha různých zvýhodněných kombinací. Sleva platí pro všechny internetové tarify v tandemu s Nordic TV HD nebo Nordic TV HD Plus. A pokud si vyberete tarif Nordic TV HD, budete mít televizi k internetu na první 3 měsíce úplně zdarma.

 

 

Vzorové balíčky internetu a TV (ceny platné k 1. 7. 2024)

Název Kombinace služeb Cena balíčku / měs.  
Zábava na 5G vlnách

5G internet 60 Mb/s

+ Nordic TV HD (na 3 měs. zdarma)

390 Kč na první 3 měs.

615 Kč od 4. měs

 
Pohoda na doma

DSL internet 100 Mb/s

+ Nordic TV HD (na 3 měs. zdarma)

545 Kč na první 3 měs.

770 Kč od 4. měs.

 
Bez kompromisů

Optický internet 1000 Mb/s

+ Nordic TV HD Plus

770 Kč trvalá cena

 

 

 

Máme pro vás připraveno mnoho dalších výhodných kombinací internetu a TV. Zajímá vás, jakou kombinaci můžete mít přímo na své adrese? Zanechte nám tel. číslo, zavoláme vám a představíme vám možnosti. Nebo se zeptejte na našem chatu.

 

 

Internet samostatně


Internet si samozřejmě můžete pořídit i samostatně. Pokud dáváte přednost jen internetu, ověřte si dostupnost přímo na své adrese nebo zavolejte našemu Ajťákovi na příjmu, který vám pomůže vybrat nejvhodnější tarif přímo pro vás.