Nordic Telecom uzavírá strategické partnerství s Telly

S potěšením informujeme o uzavření strategické dohody se společností Telly, díky které brzy přejdou všichni zákazníci s Telly internetem pod Nordic Telecom. Naši nabídku služeb současně obohatíme o vybrané balíčky Telly TV.

 

Stejně jako Nordic, poskytuje i Telly férové služby bez závazku. Vedle internetové a satelitní televize zajišťuje Telly svým zákazníkům také internetové připojení na síti CETIN. Jsme rádi, že počátkem srpna 2023 přivítáme zákazníky Telly internetu u Nordic Telecom. Aktuálně využívané internetové tarify zákazníkům zůstanou beze změny rychlosti, technologie a cenových podmínek.

 

Součástí strategického partnerství je i dohoda o vzájemné nabídce služeb. Zatímco Telly začne nabízet internetové připojení od Nordicu na všech dostupných technologiích, v Nordic Telecom rozšíříme současnou nabídku o vybrané balíčky Telly TV. Naši stávající službu Nordic TV tak obohatíme o zajímavou alternativu.

 

 „Telly vnímáme jako velmi silného poskytovatele prémiového televizního obsahu s unikátní pozicí na našem trhu. Díky převzetí internetových služeb Telly nabídneme našim zákazníkům unikátní možnost zkombinovat silné stránky obou společností, tedy špičkový internet na doma na prakticky libovolné přístupové technologii a špičkový televizní obsah,” říká Petr Škop, komerční ředitel Nordic Telecom.

 

Více se můžete dočíst v tiskové zprávě.