Nordic Telecom se stal hlavním partnerem fotbalového klubu Bohemians 1905

V našem sídle byla včera symbolicky zeleným inkoustem podepsána smlouva o spolupráci s fotbalovým klubem Bohemians 1905. Velkou zásluhu na získání nové spolupráce má Družstvo fanoušků Bohemians.

 

V Bohemians 1905, stejně jako v Nordic Telecom, vyznávají zodpovědný přístup k podnikání a životu vůbec. I z toho důvodu máme radost, že můžeme aktivně přispět k rozvoji sportování dětí a podpořit klub Bohemians jako takový. 

 

„Od spojení s Bohemians Praha 1905 si slibujeme výrazné posílení znalosti naší značky. Je nám sympatické, jak fungování tohoto tradičního prvoligového fotbalového klubu výrazně ovlivňují přímo jeho fanoušci. Jsme rádi, že i díky naší podpoře mládežnických týmů Klokanů aktivně přispějeme ke sportování dětí. Pohyb na čerstvém vzduchu a zdravý životní styl jsou totiž hodnotám naší firmy blízké,“ říká Petr Škop, komerční ředitel společnosti Nordic Telecom.

 

Dokument o sponzoringu Nordic Telecom a Bohemians Praha

 

Za zelenobílé barvy byl jedním ze signatářů člen představenstva klubu a zároveň zástupce DFB David Vodehnal, který nově vzniklé partnerství také okomentoval: "Chtěl bych poděkovat společnosti Nordic Telecom, že si vybrala jako svého partnera Bohemians Praha 1905. Věřím, že se vytvoří dlouholetý a perspektivní vztah mezi klubem, fanoušky Bohemky a naším novým partnerem. Velmi si této spolupráce vážím."

 

Vítáme Bohemians a těšíme se na úspěšnou a dlouhou spolupráci.