34.TZ - Nordic Telecom má nové tarify na optice a DSL. K DSL tarifům přidá každému Terminátora zdarma, a to včetně instalace

Nordic Telecom představil nové tarify s názvem Nordic Plus s rychlostí až jeden Gigabit za sekundu. Pod označením Nordic Plus najdou zákazníci od dubna celkem čtyři tarify na technologii DSL nebo optice (Nordic Plus 20, 50, 100 a 250) a další dva pouze optické (Nordic Plus 500 a 1000). Ke všem novým DSL tarifům Nordic jako jediný operátor nabízí zdarma tzv. Terminátor (speciálně vyladěný modem), který zvyšuje stabilitu a kvalitu přípojky a zároveň je kompatibilní s jakýmkoli běžně dostupným domácím wifi routerem. U všech tarifů Nordic Plus je navíc aktivace pro nové zákazníky zdarma, tj. bez jakýchkoliv instalačních poplatků. 

 

K 50 tisícům domácností, kterým Nordic Telecom zpřístupňuje internet po optice na vlastních technologiích, přidává díky partnerství se společností CETIN dalších 130 tisíc domácností s dostupností optiky. Vysokorychlostní optické připojení od Nordicu je tak aktuálně k dispozici pro celkem 180 tisíc českých domácností. Novinkou v nabídce je optické připojení s tarify Nordic Plus 500 (500 Mb/s) a Nordic Plus 1000 (1 Gb/s), které operátor nabízí celorepublikově a natrvalo za bezkonkurenční ceny:

 

  • - Nordic Plus 500 za 445 Kč
  • - Nordic Plus 1000 za 495 Kč

 

K DSL tarifům Nordic Plus nabízí Nordic Telecom jako jediný český operátor všem novým zákazníkům speciální modem Terminátor, a to zcela zdarma včetně aktivace. Zákazníci si proto již nemusí k DSL tarifům od Nordicu pořizovat ani pronajímat žádný drahý modem, stačí jim jakýkoli WiFi router, např. i jejich stávající zařízení. S novým tarifem pak neplatí ani žádné další instalační poplatky. K dalším benefitům „Terminátora“ patří zlepšená kvalita připojení, snazší řešení poruch a jejich prevence nebo online přístup ke všem aktualizacím zařízení. Kromě toho dokáže Terminátor na některých DSL přípojkách díky technologii bondingu zdvojnásobit dostupnou rychlost připojení.

 

Vedle tarifů Nordic Plus poskytuje operátor i další tarify s rychlostí až 250 Mb/s, jimiž se označují zejména bezdrátové technologie, jako je WiFi či vlastní síť Nordicu v pásmu 3,7 GHz, která pokrývá přibližně třetinu české populace a nabízí spolehlivé internetové připojení vzduchem.

 

Operátor standardně umožňuje online objednávky fixního internetu přes samooobsluhu na svém webu. Po ověření konkrétní adresy zde zákazník zjistí všechny dostupné tarify včetně cen.

 

TZ_13-04-2022_Nove_tarify Nordic Plus.pdf