Sleva 50 % na čtvrt roku na 5G internet a Nordic TV při zadání promo kódu „volnost“ v objednávce. Více na 5gvevzduchu.cz

My seveřané jsme zvyklí na dlouhé noci. Rádi je trávíme analyzováním cookies, můžeme vám pak web přizpůsobit, jak říkáme, na tělo. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
zavřít
Více informací

O společnosti

Vedení společnosti

Libor Dočkálek Akvizice a finance
Jan Čornej Velkoobchod a rozvoj sítě
Petr Horák Bezpečnost a profesionální služby

Kdo jsme

Nordic Telecom je telekomunikačním operátorem s vlastními sítěmi v pásmech 3,7 GHz a 420 MHz a napříč skupinou obsluhuje více než sto tisíc zákazníků. V aukci pásma 3,7 GHz získal jako jediný účastník dva bloky spektra. Na nich staví a jako první spustil moderní 5G síť, která nabízí kvalitní pevné vysokorychlostní internetové připojení vzduchem. V budoucnu tato síť umožní i superrychlé 5G datové mobilní přenosy. V pásmu 420 MHz vybudoval vlastní LTE síť. Prostřednictvím partnerských sítí GSM společností T-Mobile a O2 funguje Nordic Telecom také jako plnohodnotný virtuální mobilní operátor s nabídkou mobilních hlasových a datových služeb. Přes přístupovou síť společnosti CETIN nabízí pevné připojení k internetu xDSL.

Vize

Chceme lidem poskytovat telekomunikační služby a aplikace, které jim výrazně usnadní a zpříjemní život. Budujeme širší technologickou skupinu, která vyvíjí a provozuje inovativní technologie a služby, a má ambici stát se celorepublikovou alternativou.

Mise

Umožňujeme přístup k moderním technologiím a aplikacím. Chceme být našim klientům inspirativním partnerem s osobitým přístupem, který podporuje, inspiruje, naslouchá a zajímá se a na kterého se mohou s důvěrou obrátit, aby jim kvalifikovaně pomohl.

Hodnoty

 • Spolehlivost:
  Všechna technologická řešení připravujeme tak, aby byla spolehlivá.
 • Přímé jednání:
  Neskrýváme se za složité smlouvy, jednáme otevřeně a férově.
 • Progresivita:
  Stále pracujeme na tom, abychom byli inspirativní a nabízeli kvalitní servis a moderní produkty.
 • Důvěra:
  Co slíbíme, to dodáme.