Pro prvních 555 objednávek Nordic 5G internetu stylová osuška zdarma! Více na 5Gvevzduchu.cz

My seveřané jsme zvyklí na dlouhé noci. Rádi je trávíme analyzováním cookies, můžeme vám pak web přizpůsobit, jak říkáme, na tělo. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
zavřít
Více informací

O společnosti

Vedení společnosti

Libor Dočkálek Akvizice a finance
Jan Čornej Velkoobchod a rozvoj sítě
Petr Horák Bezpečnost a profesionální služby

Kdo jsme

Nordic Telecom je telekomunikačním operátorem s vlastními sítěmi v pásmech 3,7 GHz a 420 MHz a napříč skupinou obsluhuje více než sto tisíc zákazníků. V aukci pásma 3,7 GHz získal jako jediný účastník dva bloky spektra. Na nich staví a jako první spustil moderní 5G síť, která nabízí kvalitní pevné vysokorychlostní internetové připojení vzduchem. V budoucnu tato síť umožní i superrychlé 5G datové mobilní přenosy. V pásmu 420 MHz vybudoval vlastní LTE síť. Prostřednictvím partnerských sítí GSM společností T-Mobile a O2 funguje Nordic Telecom také jako plnohodnotný virtuální mobilní operátor s nabídkou mobilních hlasových a datových služeb. Přes přístupovou síť společnosti CETIN nabízí pevné připojení k internetu xDSL.

Vize

Chceme lidem poskytovat telekomunikační služby a aplikace, které jim výrazně usnadní a zpříjemní život. Budujeme širší technologickou skupinu, která vyvíjí a provozuje inovativní technologie a služby, a má ambici stát se celorepublikovou alternativou.

Mise

Umožňujeme přístup k moderním technologiím a aplikacím. Chceme být našim klientům inspirativním partnerem s osobitým přístupem, který podporuje, inspiruje, naslouchá a zajímá se a na kterého se mohou s důvěrou obrátit, aby jim kvalifikovaně pomohl.

Hodnoty

 • Spolehlivost:
  Všechna technologická řešení připravujeme tak, aby byla spolehlivá.
 • Přímé jednání:
  Neskrýváme se za složité smlouvy, jednáme otevřeně a férově.
 • Progresivita:
  Stále pracujeme na tom, abychom byli inspirativní a nabízeli kvalitní servis a moderní produkty.
 • Důvěra:
  Co slíbíme, to dodáme.