My seveřané jsme zvyklí na dlouhé noci. Rádi je trávíme analyzováním cookies, můžeme vám pak web přizpůsobit, jak říkáme, na tělo. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
zavřít
Více informací

O společnosti

Vedení společnosti

Čornej Jan CEO
Dočkálek Libor Produkt & Akvizice
Eva Davidová Právní služby
Jan Roule Retail
Michal Klimeš Projektová kancelář
Jaroslav Bezus Velkoobchod
Kaláb Jaromír Informační systémy
Vejrych Lukáš Technologie
Matras Ondřej Finance
Žůrek Roman Provoz
Ondřej Schneider Transformace
Petr Horák Bezpečnost

Kdo jsme

Nordic Telecom je telekomunikačním operátorem s vlastními sítěmi v pásmech 3,7 GHz a 420 MHz a napříč skupinou obsluhuje více než sto tisíc zákazníků. V aukci pásma 3,7 GHz získal jako jediný účastník dva bloky spektra. Na nich staví a jako první spustil moderní 5G síť, která nabízí kvalitní pevné vysokorychlostní internetové připojení vzduchem. V budoucnu tato síť umožní i superrychlé 5G datové mobilní přenosy. V pásmu 420 MHz vybudoval vlastní LTE síť. Prostřednictvím partnerských sítí GSM společností T-Mobile a O2 funguje Nordic Telecom také jako plnohodnotný virtuální mobilní operátor s nabídkou mobilních hlasových a datových služeb. Přes přístupovou síť společnosti CETIN nabízí pevné připojení k internetu xDSL.

Náš příběh

Doba se zrychluje, výkon počítačů se každý rok zdvojnásobuje, nastupuje digitalizace a robotizace. Podstata člověka jako svobodného jedince se ztrácí ve společenském soukolí a nahrazuje ji honba za uměle vyvolanými potřebami bez hlubšího smyslu.

V tomto období neustálých změn a netušených příležitostí si plně uvědomujeme, jak je důležité umět se zastavit a položit si základní otázku: Co je vlastně podstatné? Myslíme si, že není možné rozvíjet se na základě „zisku” a „spotřeby”. Zodpovědnost za společnost jako celek a svoboda jednotlivce jsou pro nás hlavní priority.

Proto se vracíme ke kořenům našeho lidství, vnitřní integritě, souladu s přírodou i ve společenských vztazích, a hlavně k pokoře. To je podle nás cesta vedoucí k dlouhodobé prosperitě, kterou jsme si vybrali. Tyto hodnoty inspirované severskými zeměmi jsou pro nás nositeli rovnováhy v našich životech. A právě na jejich základě se zrodil náš internet a celá filozofie společnosti Nordic Telecom. Nabízíme kvalitu, inspirujeme k rozvoji a všemu, co vede k lepšímu propojení lidí, ke vzdělání, svobodě informací a šíření znalostí.

Vytvořili jsme společnost, která poskytuje nejmodernější technologie, jež nám pomáhají a zároveň nediktují. Společnost, která vrací do našich životů svobodu a překvapivou volnost. Bez závazku, limitů a omezení.

Hodnoty

 • Spolehlivost:
  Všechna technologická řešení připravujeme tak, aby byla spolehlivá.
 • Přímé jednání:
  Neskrýváme se za složité smlouvy, jednáme otevřeně a férově.
 • Progresivita:
  Stále pracujeme na tom, abychom byli inspirativní a nabízeli kvalitní servis a moderní produkty.
 • Důvěra:
  Co slíbíme, to dodáme.