My seveřané jsme zvyklí na dlouhé noci. Rádi je trávíme analyzováním cookies, můžeme vám pak web přizpůsobit, jak říkáme, na tělo. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
zavřít
Více informací

Aktuality

Nordic Telecom se rozrůstá, změnil své sídlo

29.05.2019

Společnost Nordic Telecom se na konci května 2019 přestěhovala v rámci hlavního města Prahy z bývalých kanceláří na Balabence do větších a moderních prostor budovy The Greenline stojící na Kačerově.

Důvodem přestěhování do nových prostor je jak expanze společnosti a s ním rozšiřování pracovního týmu, tak potřeba technologicky vyspělého zázemí, které mu The Greenline nyní poskytuje. Interiéry nových kanceláří o rozloze 1 334 m2 tedy nabízejí zaměstnancům společnosti kvalitní prostředí splňující náročné požadavky vyspělé telekomunikační společnosti, kterou Nordic Telecom bezesporu je.Moderní administrativní komplex The Greenline tvoří sedm nadzemních podlaží a Nordic Telecom si vybral pro své sídlo třetí patro. Celkový koncept nových kanceláří Nordic Telecom reflektuje filosofii moderní technologické společnosti.Nordic Telecom je také díky své nové lokaci na Kačerově blíže své mateřské finanční skupině Nordic Investors, která sídlí v budově City Tower na Pankráci.